Kredyt pod zastaw mieszkania.

Żeby uzyskać u nas kredyt zastawiając jako hipotekę mieszkanie – wystarczy dokument potwierdzający rzeczywiste prawa do posiadania zastawianej nieruchomości – może to być akt notarialny ewentualnie wyrok sądu. Nie potrzebujemy przy tym wymeldowania się z określonego miejsca zamieszkania. Spłacamy dodatkowo obciążenie przekazanego mieszkania, który trafia u nas pod zastaw – warunki zostają od początku do końca omawiane z klientem. Umowy podpisujemy w kancelarii notarialnej w mieście kredytobiorcy. Raty spłacane są w kilku opcjach – w zależności od tego jak woli klient.

Pożyczki pod zastaw ruchomości
Jeśli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasza firma finansowa.
Pożyczka pod zastaw działki
To kapitalna forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, by pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.
Pożyczka pod zastaw mieszkania
To świetna forma zyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.
Pożyczka pod zastaw domu
Zapewniamy niezwykle rzetelne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.